Ako to začalo

Hneď po strednej škole sme sa partia mladých chalanov vybrali do nemecka zarobiť nejaké peniaze. Našou výhodou bolo, že sme mali technické školy zamerané na elektrotechniku a nadobudnuté skúsenosti v oblasti stavieb, čím sa nám otvorili možnosti v tejto sfére. Začali sme pracovať pre jedného pána v nemecku, kde sme sa venovali stavbárskym a elektrikárskym prácam. Vďaka tejto príležitosti sme nadobudli ešte viac skúsenosti a keďže za našou prácou boli výsledky a kvalitná práca, začalo nás oslovovať stále viac ľudí na rôzne projekty.

pribeh1

Zásadný miľnik

Na žiadosti stále viac záujemcov o naše služby sme sa rozhodli založiť svoju vlastnú firmu. Nebolo to úplne jednoduché, ale vďaka vášni a dobre odvedenej práci sme si začali budovať meno na nemeckom trhu. Ziskavali sme odporúčania od domu k domu každou novou zákazkou.

Naša príležitosť

Všetko však skutočne odštartovalo až vtedy, keď sa naša práca dostala až k jednému investorovy v nemecku, s ktorým sme začali realizovať veľké projekty. Podieľali sme sa na rozsiahlych budovách, firmách a významných zákazkách. Vďaka tejto príležitosti sa naša práca a znalosti posunuli o veľmi významný kus dopredu. Dnes sa radíme medzi sa radíme medzi najžiadanejších stavbárov v Bavrosku a máme pod sebou 20 šikovných a certifikovaných zamestnancov.

Spolupráca s vami

Bude nám cťou, ak vás osloví naša práca a nami nadobudnuté skúsenosti budeme môcť realizovať pre vás.